Вибираючи своїх клієнтів і партнерів,

ми вибираємо своє майбутнє

+38 067 920 66 44
info@opsgroup.com.ua

НАША ПРИСТРАСТЬ - ПОСТІЙНИЙ ПОШУК МОЖЛИВОСТЕЙ

для збільшення прибутковості та захищеності вашого бізнесу

12 років досвіду організації системного обліку, юридичного захисту,

зниження прихованих ризиків та втрат

дізнайтеся зараз - чим наша пропозиція вигідна для вас

Ентузіазм, системний підхід та увага до деталей
плюс готовність нести реальну фінансову відповідальність - те,
що за словами наших Клієнтів дозволяє нам надавати відмінний сервіс

НАШЕ ЗАВДАННЯ

забезпечити надійний і зручний сервіс
для розвитку та збільшення прибутковісті Вашого Бізнесу

ДОСВІД РОБОТИ

у відомих українських та іноземних компаніях дав нам унікальну можливість бачити реалії і потреби бізнесу "зсередини"

ПРИНЦИПИ КОМПАНІЇ

дізнайтеся - що саме дозволяє нам пропонувати вигідні рішення для вашого бізнесу?

КЛЮЧОВІ СПЕЦІАЛІСТИ

Спочатку точно оцінимо реальні шанси і запропонуємо виграшну стратегію Показуємо результат і економію в цифрах до початку роботи Запобігаємо прихованим ризикам за рахунок природженої уваги до деталей Отримуємо можливості з нюансів законодавства

Олена Ньорба

Експерт з юридичних питань, адвокат

докладніше

Юрій Бойко

Керуючий партнер

докладніше

Віта Яремчук

Експерт з юридичних питань, адвокат

докладніше

Руслан Дзиненко

Експерт з оподаткування

докладніше


МИ ГАРАНТУЄМО РЕЗУЛЬТАТ

тільки власникам і керівникам бізнесу, зацікавленим у збільшенні його прибутковості та захищеності

Наша МІСІЯ:

 1. Допомогти керівникам бізнесу, який працює в Україні, та їх співробітникам досягти поставлених Бізнес-цілей - швидше і з мінімальними затратами, покращивши свій добробут і піднявшись на новий рівень.
 2. Власним прикладом показати яким може і повинен бути Підхід, Етика і Якість Юридичного і Бухгалтерського сервісу для Бізнесу в Україні, щоб сприяти збільшенню його Прибутковості + отримувати задоволення від спільної роботи і результатів!

  При цьому вартість такого сервісу повинна бути нижчою, ніж у більшості українських та іноземних компаній, які дотримуються високих стандартів.
 3. Своїми діями і сервісом сприяти залученню іноземних інвестицій в Україну, а також - появі та розвитку прогресивних українських Бізнесів.
 4. Ділитися своїм досвідом з Керівниками Бізнесів та їх співробітниками - не лише нашими Клієнтами, щоб допомогти уникнути помилок та зробити свою працю більш ефективною та цікавою.
 5. Сприяти збільшенню прибутковості Бінесу наших клієнтів за рахунок системного підходу та зменшенню прихованих ризиків і втрат

Наші ЦІННОСТІ:

 1. Відданість цілям і потребам Клієнтів

  Ми прагнемо якнайкраще зрозуміти потреби, цілі і задачі своїх Клієнтів. А також - можливі перепони і побажання. Щоб завдяки соєму досвіду, запропонувати відповідні варіанти вирішення і допомогти обрати кращий.

 2. Абсолютна чесність. Називати речі "своїми іменами" і готовність чути їх на свою адресу

  Ми називаємо речі своїми іменами, навіть якщо така інформація є неочікуваною чи не завжди приємною для нас самих і для Клієнта. З метою надати нашим клієнтам та їх Керівникам максимально достовірну та чітку інформацію для прийняття оптимальних і своєчасних рішень.

  Ми також готові чути і просимо Клієнтів повідомляти нам інформацію, яка може бути не завжди приємною для нас, але сприяти підвищенню якості сервісу для вас і досягненню ваших цілей.

 3. Безперервний процес удосконалення

  Ми проводимо постійний, чесний і об"єктивний аналіз власної роботи з метою виявлення слабких ланок і пошуку нових можливостей для підвищення якості та конкурентоздатності нашого Сервісу. Це необхідно нам для виконання нашої Місії + дає свободу і можливості для розвитку.

 4. 0-а толерантність до посередності

  Ми не виносимо посередності ні в якому вигляді та не терпимо тих, хто вважає, що виконана робота й так досить непогана (гарна)
  При вирішенні будь-якого питання ми не просто вирішуємо його, а й шукаємо найкращий варіант для досягнення нашими клієнтами Виключних результатів

 5. Почуття гумору навіть у самих непростих ситуаціях

  Воно часто допомагає знайти неочікувано гарне рішення:)

 6. А також ми виступаємо Проти...

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

міжнародні та українські компанії

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

ЧОМУ З НАМИ ПРАЦЮВАТИ ВИГІДНО...

смотреть отзыв

ТЕЛЕФОНУЙТЕ І ДІЗНАЙТЕСЯ ТАКОЖ

ПРО ДОДАТКОВІ МОЖЛИВОСТІ ТА ВИГОДИ

саме для вашої Компанії

ЮРІЙ БОЙКО

керуючий партнер

В активі нашої податкової

та судової практики

є ювелірні рішення

витончених питань

Замовити чи Дізнатися більше

ТІЛЬКИ У "СПЛЯЧОГО" БІЗНЕСУ НЕ БУВАЄ ПРИХОВАНИХ РИЗИКІВ І МОЖЛИВОСТЕЙ

Цей сайт використовує файли cookie. Відвідуючи цей сайт ви автоматично погоджуєтесь з Умовами користування сайтом і політикою захисту персональних даних

Віта Яремчук

Експерт з юридичних питань, адвокат

9  років практики

 

Експертиза

Віта є експертом у сфері податкового права, захисту прав інтелектуальної власності, трудового, договірного та корпоративного права. 

Сфера компетенції Віти охоплює всі аспекти захисту прав інтелектуальної власності (розробка та перевірка договорів, судовий захист, захист від недобросовісної конкуренції, боротьба з підробками та піратством, альтернативні процедури вирішення спорів), а також питання електронної комерції, захисту даних та юридичне супроводження клієнтів у сфері ІТ.

Однією із основних практик також є судовий захист клієнтів у спорах з податковими та митними органами, власників торговельних марок та авторів, роботодавців у спорах з працівниками; фізичних осіб у майнових та спадкових спорах, спорах пов’язаних із стягненням заборгованості.

 

Досвід

Завдяки участі у комплексному супроводу діяльності компаній державного та приватного сектору, представництв компаній-нерезидентів в Україні, Віта знає “проблемні” питання  юридичного супроводження бізнесу.

Такі практичні знання допомагають нам пропонувати та втілювати ефективні (з точки зору захисту та розвитку бізнесу) заходи попередження та виникнення податкових та юридичних ризиків і спірних питань (з контролюючими органами, працівниками, засновниками).

Успішний досвід Віти з судового захисту компаній у спорах з податковими та митними органами, дає нам можливість пропонувати клієнтам найбільш вигідні стратегії судового захисту, форми юридично-податкової організації бізнесу (з урахуванням його спеціфіки), виявляти потенційні юридичні та податкові ризики з метою їх попередження та, відповідно - зменшення витрат наших клієнтів. 

Поєднання досвіду Віти з судового захисту та договірної роботи, дає можливість нашим клієнтам укладати договори на найбільш вигідних для них умовах та з максимальною гарантією захисту їх інтересів.

 

Освіта

Магістр права, юридичний факультет Київського національного університету ім. Т.Шевченка, спеціалізація “Суд. Прокуратура. Адвокатура”, 2011

Курс “European Business Law: Understanding the Fundamentals”, Лундський університет (Швеція), 2019

Курс "INTELLECTUAL PROPERTY", Академія консалтингового бізнесу (BCA), 2019 

Курс “Міжнародне структурування ІТ бізнесу в Україні”,

Академія консалтингового бізнесу (BCA), 2019 

Програма «ІТ-Право – поглиблений курс», ILTI-School, 2019

 

Адвокатська діяльність

Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю 2018 рік

 

Членство у професійних асоціаціях

Член Національної асоціації адвокатів України, Член асоціації правників України

Юрій Бойко

Керуючий партнер

15 років практики

 

Експертиза

Юрій є експертом та має цінний досвід (більше ніж 740 успішних проектів) у сфері оптимізації бізнес-процесів, виявлення та уникнення прихованих податкових та юридичних ризиків, податкового планування, досудового врегулювання спорів, а також побудови ефективних систем контролю та мотивації персоналу.

 

Досвід

Практичні навички та досвід, у тому числі розуміння  потреб бізнесу, бізнес-процесів, керування проектами, особливостей роботи середніх та великих іноземних компаній та представництв, а також особливості локального законодавства були отримані завдяки роботі у таких компаніях, як ХК “Бліц-Інформ”, UHY Prostir, SUN InBev.

Юрій, як керівник практики податкового та юридичного консалтингу, вирішував практичні задачі, консультував та супроводжував діяльність таких компаній, як Olympus Ukraine, Blanko Ukraine, Eurolog Ukraine, CH2Hill International та інших. А також керував проектами у сфері податкового консалтингу та надання незалежних юридичних послуг для: ESAB Ukraine, Granosa AG, MEDA GmbH, FGV Ukraine, TIENS Ukraine, Algol Ukraine, Hochland Ukraine, Unimed Pharma spol. s.r.o., Transition Technologies та інших компаній. Результатом такої роботи є відповідні відзнаки та рекомендації.

 

Підхід

Фокус на організацію роботи, що забезпечує оптимізацію витрат Бізнесу Клієнтів, підвищення його конкурентоспроможності та захищеності (як у короткостроковому, так і довгостроковому періодах) - за рахунок виявлення та усунення прихованих податкових та юридичних ризиків і втрат. Всебічний аналіз ситуації, у тому числі - практична оцінка можливих ризиків, наслідків, переваг (податкових, юридичних, репутаційних, маркетингових, корпоративних) з урахуванням особливостей бізнесу та інтересів Клієнта. Пошук і пропонування шляхів вирішення задачі з мінімальними витратами.

 

Освіта

Сумський державний університет, економічний факультет, спеціальність “Фінанси та кредит”, 1998.

Міжнародна академія управління персоналом, Правознавство, 2003.

Олена Ньорба

Експерт з юридичних питань, адвокат

12  років практики

 

Експертиза

Олена є експертом у сфері банківського, земельного права та вирішення судових спорів.  Також Олена спеціалізується у сфері корпоративного та комерційного права, інтелектуальної та промислової власності (патенти, торговельні марки, комерційні найменування, авторське право та суміжні права, доменні імена). 

Регулярно представляє інтереси клієнтів у комерційних спорах та спорах з органами державної влади, зокрема у вищих спеціалізованих судах та Великій Палаті Верховного Суду.

Одним з напрямків спеціалізації є розробка комплексних стратегій судового захисту клієнтів. 

Одна з ключових компетенцій - це всебічний аналіз ситуації, практична оцінка ризиків, наслідків та можливостей з точку зору саме інтересів бізнесу Клієнта, розробка оптимальної стратегії, включаючи мінімізацію витрат та її практична реалізація. 

 

Досвід

Отриманий завдяки роботі в українських банках та у сфері державного земельного кадастру до того як приєднатися до команди OPS Group SFAI.

Олена працювала над складними судовими справами щодо визнання недійсними кредитних та іпотечних договорів, стягнення заборгованості, звернення стягнення на іпотечне майно, супроводом операцій з землею та нерухомістю, питаннями реструктуризації заборгованості та юридичного та податкового структурування. 

Також завдяки отриманому попередньому досвіду та його вдосконаленню в OPS Group SFAI, Олена добре розуміє особливості вирішення питань компаніями великого та середнього бізнесу, має навички керування проектами і робочими групами.

 

Освіта

Магістр права, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, 2007

Курс міжнародного податкового права, Лейденський університет (Нідерланди),  2017 

International Legal English Certificate (Cambridge English Language Assessment)

 

 

Членство у професійних асоціаціях

Має право займатися адвокатською практикою в Україні з 2018 року

Член Національної асоціації адвокатів України

Член асоціації правників України