Факти проти думок...

Новини компанії

практична інформація і рішення

“Сумісництво” керівника ТОВ – як уникнути складнощів та ризиків

НАСЛІДКИ для Товариства у разі НЕперевірки підстав надання згоди на призначення/обрання “нового” Директора <...>

Детальніше

Чи завжди результати діяльності робітників належать саме роботодавцю?

Щоб відповідь не виявилася несподівано дорогою ... Чому власнику та керівнику бізнесу особливо в IT сферах та видавництві є сенс перевірити це питання.

Детальніше

Ризики VS Переваги затягування Судового процесу за Кредитними Договорами

Як у пошуках “цікавих” схем зменшення платежів за кредитом, НЕ стати жертвою спокуси та навпаки не збільшити суму боргу? Можливості, які “працюють” і спрямовані на реальне законне зменшення загальної суми боргу позичальника - фізичної особи.

Детальніше

Ризики ведення обліку поставок та платежів за договорами в розрізі контрагентів, а не договорів

Коли може не “спрацювати” взаємозалік та вимога про сплату простроченої заборгованності? Щоб уникнути можливих втрат та отримати кошти, якщо перемови з Контрагентом не надали бажаного результату - необхідно застосовувати “працюючу” стратегію та формулу розрахунку заборгованості, які значно збільшують вірогідність позитивного судового рішення.

Детальніше

ЛІКВІДАЦІЯ підприємства. Законні VS привабливі шляхи і приховані ризики

Або як не стати жертвою спокуси “ліквідації підприємства за 24 години”. Згідно законодавства юридична особа вважається ліквідованою з дня внесення запису про припинення до відповідного Держреєстру. Будь-які ІНШІ способи швидкої ліквідації (в т.ч. ліквідація за 24 години), які НЕ передбачають внесення відповідного запису про припинення до Держреєстру, не мають наслідком саме ліквідацію юрособи. Як правило, “швидка ліквідація” полягає у...

Детальніше

Усім ФОПам та їх ПОДРУЖЖЯМ присвячується!

Що спільного між ФОП та паливом для приготування їжі на 6 місяців? Або яка насправді ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ для ФОП та ФОП у ШЛЮБІ і як мінімізувати існуючі ризики? Згідно із діючим законодавством: 1) ФОП відповідає за зобов’язаннями, пов’язаними з підприємницькою діяльністю, УСІМ своїм майном, крім майна, на яке згідно із законом не може бути звернено стягнення. 2) а ФОП у ШЛЮБІ - відповідає за своїм зобов’язаннями УСІМ СВОЇМ особистим МАЙНОМ і ДОДАТКОВО ЧАСТКОЮ у праві спільної сумісної власності подружжя, яка належатиме їй при поділі цього майна.

Детальніше